Понедельник, 06.05.2024, 23:05

Июнь месяц.Что делаете вы?
 Школьные хроники
Главная » 2008 » Январь » 27 » За останній рік у нашому ліцеї сталося багато цікавого. І, зважаючи на те, що газета не випускалася вже “енну” кількість часу, хотілося б зг
На носі Новий 2008 рік!

Попереду безліч веселих гучних

Свят, зимові канікули, загалом

довгоочікуваний відпочинок від нудних

буднів. Входячи в Новий високосний рік, повний нових очікувань, веселощів та везіння слід не забувати, що непогано було б “підтягнути хвости”, аби під час свят не думати про навчання. Хоча всі ми знаємо, що напередодні свят трапляються справжні дива, не слід дуже  сподіватися на них. Не забувайте, що для виповнення своїх бажань, слід прикласти трохи власних зусиль. Отож, бажаємо вам, любі друзі,з новими враженнями та без непотрібних тривог, увійти в

Новий 2008 рік!

Попереду майбутніх

свят наш директор

Олена Іванівна

охоче вітає всіх учнів і колектив:

“Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Нового Року та Різдва Христового!

Нехай ці веселі свята – вісники оновлення, мрій та сподівань принесуть радість, добробут і мир. Нехай з новорічними дзвониками до вашої оселі завітають Віра Надія і Любов! вам та вашим рідним міцного здоров’я, творчої наснаги, блискучих ідей, мудрих рішень, необмежених можливостей та невичерпної життєвої енергії на довгі роки! Щастя вам, благополуччя, успіхів і веселих свят!”

Шкільний парламент із задоволенням приєднується до цих побажань!

Як ви знаєте, велика кількість учнів нашого ліцею приймає активну участь у шкільних, потім міських, обласних і навіть всеукраїнських олімпіадах.

І тому ми хочемо представити їх, аби ліцей знав своїх героїв “в обличчя”.

Отож починаємо з переможців міських та обласних олімпіад :

·       Ігнатов Сергій 10-А – історія;

·       Качаєва Марина 11-В – біологія;

·       Кохан Максим 7-А – фізика;

·       Бовда Андрій 9-Б – інформатика;

·       Аніч Валерій 10-А – інформатика;

·       Довгопол Катерина 10-Б – укр. мова;

·       Лобода Марія 3-Б – укр. мова;

·       Федоренко Галина 5-А – укр. мова;

·       Гаркалюк Богдан 7-А укр. мова.

А зараз учні, котрі зайняли призові місця:

·       Ігнатов Сергій 10-А – географія;

·       Кисловець Олександр 11-А – фізика;

·       Гранчак Катерина 10-А – біологія;

·       Майко Сергій 9-В – біологія;

·       Бовда Андрій 9-Б – хімія;

·       Могула Альона 10-В – хімія;

·       Мохонь Юрій 11-В – хімія;

·       Бут Маским 11-В – хімія;

·       Алтухов Віталій 11-А – ДПЮ.

Як бачите, наш ліцей приймає активну участь у можливих олімпіадах,

тож поздоровляємо їх з тим, що вони вигідно представляють нашу школу

і бажаємо наснаги у подальшому навчанні. Так тримати!

Ми обіцяли вам згадати всі події, які скрашали наш побут протягом І семестру 2007 року. Самі розумієте, це буде непросто, так як різних конкурсів, свят, змагань і турнірів відбулося чимало. Тому згадуємо основне із останнього:

Перший місяць навчального року – страх і жах, коли опускаються руки і хочеться бігти, не оглядаючись.

З одного боку, радість переповнює серце від зустрічі з друзями, улюбленими вчителями. А з іншого - уроки, уроки, уроки...Тому в звичайне учнівське життя більшості влитися було трохи проблематично.

І вже в кінці місяця (а час летить дуже швидко) усе закрутилося у вирі шкільних подій. Почав свою роботу шкільний парламент. Для початку він поповнив колектив новими обличчями, замінивши випускників минулих років

І тут же, напередодні Дня міста пішов до наших малюків розповідати їм про це свято, і запросив на виставку їхніх

малюнків, що проходив на Валу.

У жовтні всі з нетерпінням чекали конкурсу, до якого готуватися дівчата 10-11 класів – “Міс Осінь”.

Нарешті, всі дочекалися цього феєричного свята, що сталося 26 жовтня. Дівчата виступили дуже достойно, отримали море вражень від нього.

Отримала перемогу чарівна учениця 10-А класу Пекур Христина, що здивувала всіх сценками з життя. Почесне ІІ місце зайняла казкова учениця 11-А класу Удовиченко Оксана, а “бронзу” здобула сяйлива учениця 11-Б класу Богдан Юлія.

Загалом, всі отримали величезне задоволення  від конкурсу. Потім всі бажаючі пішли на дискотеку, котра відбулася завдяки нашому чудовому директору Олені Іванівні, за що їй велика подяка.

-----------------------------7d829ea280644 Content-Disposition: form-data; name="file1"; filename="" Content-Type: application/octet-stream
Просмотров: 476 | Добавил: Invisible | Рейтинг: 0.0/0 |
Имя *: